2b@2b.edu.pl
(48) 516 543 975

3 powody, dla których warto uczyć się online

Tradycyjne formy edukacji nadal są powszechnie stosowane. Metody nauczania przechodzą jednak radykalną zmianę. Coraz więcej szkoleń grupowych oraz sesji indywidualnych odbywa się online. Co sprawia, że ta forma jest obecnie tak popularna?

1. Twój czas

Żyjemy w nieustannym biegu. Staramy się znaleźć czas na wszystko – pracę, rodzinę, rozwój osobisty i dbanie o formę. Dodatkową godzinę czy dwie tradycyjnie potrzebne na dojazd na zajęcia możesz wykorzystać na to co dla Ciebie ważne – dokończenie raportu, czas z bliskimi, albo po prostu na chwilę dla siebie.

2.  Elastyczność

Wszystko nieustannie się zmienia. Twoje dzisiejsze plany na przyszły czwartek mogą zmienić się jeszcze kilkakrotnie. Dodatkowe zadania, nieprzewidziane sytuacje i znowu “coś może wypaść”. Wybierając naukę online możesz uczyć się będąc w domu, w biurze, a nawet w hotelu – tam gdzie musisz być albo tam gdzie chcesz. Rano, w ciągu dnia albo wieczorem – jaka pora jest dla Ciebie najlepsza?

3.  Komfort

Fotel w salonie? A może wygodna kanapa, ciepły miękki szlafrok i ulubiony kubek? Możesz wybrać miejsce gdzie czujesz się swobodnie. Możesz usiąść z laptopem lub telefonem i uczyć się tego co dla Ciebie ważne. Bez krępującej ruchy marynarki i niewygodnych krzeseł. A Twój kot będzie idealnym towarzyszem nauki :)